Prodejna BRNO

 Party Obchod na Dornychu 
"Místo na nákup balónků i pořádání oslav."

Naše prodejna je přímo naproti budově starého Tesca - Dornych 420,2a (u Myší díry). Naše budova má dvě patra. V prvním najdete spoustu stylových doplňků a showroom s ručníni dekoracemi z balónků naší ruční tvorby. Druhé slouží pro vaše soukromé narozeninové oslavy. 

Myslíme na naše fanoušky a ke každému většímu nákupu Vás rádi obdarujeme dárečky v podobě balónkových pejsků, balónků na tyči nebo přibalujeme pár balónků navíc. 

Tel.: +420 775 408 005 /  775 555 230 
E-mail: info@seznam.cz

Stylové párty doplňky - Nafukování balónků héliem - Balónkové dekorace - Zábava na vaši oslavu - Rozvoz

reduced size 1 reduced size 2

Nakupte U Nás Na Párty

Roztočte to se stylovými párty doplňky!!
Ty nejkvalitnější balónky, stylové párty doplňky, balónkové číslice, hotové dekorace a na objednávku cokoli z balónků, co si jen budete přát.  Ať už se jedná o oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou silvestrovskou párty, náš tým se vždy postará o slavnostní náladu kdekoliv a kdykoliv.

456

Super Párty Místnost

Celé naše patro jsme vyhradili pro pořádání oslav v balónky vyzdobených místnostech. Samozřejmě s kuchyní, toaletou a zábavou. 

Pronajmete si u nás naše vrchní patro, kde se nacházejí dvě místnosti s kuchyní a koupelnou s vanou, přebalovacím pultem a toaletou. První místnost slouží pro rodiče na popovídání a posezení. Ve druhá bude probíhat program pro děti. Navíc máte k dispozici velikou verandu, která se hodí např. ke kouření.

Co Vše Dostanete?

Kuchyně je Vám plně k dispozici. K dispozici je nachystaný i kávovar s kávou zdarma. V místnosti bude tématická dekorace, na které se domluvíme. Pro děti bude nachystaný 2 hodinový program s balónky, slizem a spoustou další legrace. Něco se naučí, trochu si zablbnou..ale hlavně se pořádně pobaví  Aby taky ne. 

Kolik To Stojí?

Cena za pronájem i zábavným programem a výzdobou je 6000Kč. Navíc dárek pro oslavence v hodnotě 1 000kč. Pro 5 dětských hostů jsou nachystané naše sady balónků s pumpičkou zdarma :))

2_31_35_1

Nafukování Héliem 

Hélium je stále jeden z nejoblíbenějších prvků na oslavách všeho druhu. Profesionálně Vám balónky nafoukneme a ošetříme přímo na prodejně, aby létaly co nejdéle.

Balónkové číslice a fóliové balónky
Máme velký výběr barev i velikostí. Tak, aby každý byl spokojen dosti. Od dětských motivů pro růžové zlato, tolik oblíbené u žen. Velké fóliové balónky ve tvaru číslic a písmen umí létat mnohem déle, klidně i 2 - 4 týdny. Cena naplnění číslice héliem se liší podle velikosti a tvaru balónků, ale standardně cena začíná na 100kč. Najdete u nás také velký výběr fóliových balónků ve tvaru kruhů k narozeninám nebo jiným příležitostem, spousty srdíček, hvězdiček s potiskem i bez potisku a také postavičky z oblíbených pohádek a filmů. Cena naplnění těchto fóliových balónků začíná na 50kč (více info a podrobné ceny získáte u nás na prodejně, popřípadě nám neváhejte zavolat, rádi Vám otázky zodpovíme).

100% Ekologické kulaté latexové balónky
Desítky barev, různé velikosti, vše udělané pro Vaši spokojenost. Rádi Vám vždy poradíme, neváhejte se na nás obrátit. Standardní velikost latexových balónků je 30cm. Cena naplnění balónku héliem je 35kč.  Výběr barev je opravdu veliký.

Více o héliu si můžete přečíst zde.

Untitled design (1)_12_23_1

 

KDE nás najdete a KDY?

Brno, Dornych 420/2a
602 00
Tel: 775 555 230

Otevírací doba 
Po - Pá     10:00 - 12:00     12:30 - 18:00
So             9:00 - 12:00
Ne    Zavřeno