Kontakt

 Party Obchod na Dornychu 
"Místo na nákup balónků i pořádání oslav."

Naše prodejna je přímo naproti budově starého Tesca - Dornych 420,2a (u Myší díry). Naše budova má dvě patra. V prvním najdete spoustu stylových doplňků a showroom s ručníni dekoracemi z balónků naší ruční tvorby. Druhé slouží pro vaše soukromé narozeninové oslavy. 

Myslíme na naše fanoušky a ke každému většímu nákupu Vás rádi obdarujeme dárečky v podobě balónkových pejsků, balónků na tyči nebo přibalujeme pár balónků navíc. 

Tel.: +420 775 555 230 / 775 618 341
E-mail: info@seznam.cz

 

Stylové párty doplňky - Nafukování balónků héliem - Balónkové dekorace - Zábava na vaši oslavu - Rozvoz

reduced size 1 reduced size 2

Nakupte U Nás Na Párty

Roztočte to se stylovými párty doplňky!!
Ty nejkvalitnější balónky, stylové párty doplňky, balónkové číslice, hotové dekorace a na objednávku cokoli z balónků, co si jen budete přát.  Ať už se jedná o oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou silvestrovskou párty, náš tým se vždy postará o slavnostní náladu kdekoliv a kdykoliv.

456

Super Párty Místnost

Celé naše patro jsme vyhradili pro pořádání oslav v balónky vyzdobených místnostech. Samozřejmě s kuchyní, toaletou a zábavou. 

Pronajmete si u nás naše vrchní patro, kde se nacházejí dvě místnosti s kuchyní a koupelnou s vanou, přebalovacím pultem a toaletou. První místnost slouží pro rodiče na popovídání a posezení. Ve druhá bude probíhat program pro děti. Navíc máte k dispozici velikou verandu, která se hodí např. ke kouření.

Co Vše Dostanete?

Kuchyně je Vám plně k dispozici. K dispozici je nachystaný i kávovar s kávou zdarma. V místnosti bude tématická dekorace, na které se domluvíme. Pro děti bude nachystaný 2 hodinový program s balónky, slizem a spoustou další legrace. Něco se naučí, trochu si zablbnou..ale hlavně se pořádně pobaví  Aby taky ne. 

Kolik To Stojí?

Cena za pronájem i zábavným programem a výzdobou je 6000Kč. Navíc dárek pro oslavence v hodnotě 1 000kč. Pro 5 dětských hostů jsou nachystané naše sady balónků s pumpičkou zdarma :))

2_31_35_1

Nafukování Héliem 

Hélium je stále jeden z nejoblíbenějších prvků na oslavách všeho druhu. Profesionálně Vám balónky nafoukneme a ošetříme přímo na prodejně, aby létaly co nejdéle.

Balónkové Číslice
Máme velký výběr barev i velikostí. Tak, aby každý byl spokojen dosti. Od dětských motivů pro růžové zlato, tolik oblíbené u žen. Fóliové balónky ve tvaru číslic a písmen umí létat mnohem déle, klidně i 2 - 4 týdny. Cena naplnění číslice héliem se liší podle velikosti a tvaru balónků, ale standardně cena začíná na 80kč. 

100% Ekologické Kulaté Balónky
Desítky barev, různé velikosti, vše udělané pro Vaši spokojenost. Rádi Vám vždy poradíme, neváhejte se na nás obrátit. Standardní velikost latexových balónků je 26cm a 30cm. Cena naplnění balónku héliem je 35kč.  Výběr barev je opravdu veliký.

Více o héliu si můžete přečíst zde.

Untitled design (1)_12_23_1

 

KDE nás najdete a KDY?

Brno, Dornych 420/2a
602 00
Tel: 775 555 230

Otevírací doba 
Po - Pá     10:00 - 12:00     12:30 - 18:00
So             9:00 - 12:00
Ne    Zavřeno