Lapače Snů

Kód: 3083/SOU 3083/VER Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
Značka: Balonkar.cz
2 500 Kč 5 000 Kč od 2 500 Kč
Na dotaz (> 5 ks) Na dotaz (> 5 ks) Zvolte variantu
Varianta

Dílnička / Workshop

Znáte lapače snů? Domorodí indiáni věřili, že chrání děti a domovy svých majitelů. V dnešní době zájem o tyto lapače roste a to i pro jejich velmi módní vzhled. Svůj lapač si můžete vyrobit v naší dílničce se zkušenou animátorkou Jitkou :))

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firemní dílničky
Že byste rádi tuhle zábavu dopřáli vašim kreativním zaměstnancům? Není problém, při samotné výrobě se lidé skvěle odreagují. Budou mít možnost poznat se v odlehčené atmosféře a dost možná k sobě budou mít o něco blíž. To vše se jim při další profesní spolupráci bude jistě hodit ;).

Vše potřebné na domluvené místo dovezeme a samozřejmě budeme s Vámi. Naše dílnička je nenáročná na prostor. Určitě se bez problémů vejde do vaší firmy, salónku nebo třeba na zahradu. Aby byly všechni spokojení a bylo možné se jim naplno věnovat, doporučujeme naší dílničku využít pro skupinky 4 - 5 na jednu animátorku. 

Jak to bude probíhat?
Celou dobu vám budeme k dispozici.
Nejdříve se společně přivítáme, poté si sednete k pracovním stolům a budete se moci věnovat vlastní tvorbě.  Svůj lapač si tak krok po kroku stvoříte k obrazu svému přesně podle vaší aktuální nálady. U nás stoprocentně platí to, že se fantazii meze nekladou, takže už stačí jen se k nám přihlásit.

Napište nám!
Do poptávky na emailovou adresu info@balonkar.cz uvádějte místo, odhadovaný počet hostů a časový rozsah. My vám rádi obratem zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Vceně je zahrnut veškerý potřebný materiál a naše animátorka. Dílna je určena pro osoby od 15 let.

Ceník:
Narozeninové a soukromé akce             2 500kč na hodinu
Veřejné a firemní akce                             5 000kč na hodinu

 

Animátorka Jitka

IMG_20200917_144242

Mé jméno je Jitka Vejtasová. Odjakživa mě lapače snů fascinovaly, vždy jsem alespoň jeden měla doma, a když jsem ho viděla u někoho jiného, hned jsem ho musela jít prozkoumat. Svůj první lapač snů jsem vytvořila, když mi bylo 13 let. To jsme v hodině pracovních činností dostali materiál, a já tak začala tvořit. Následovala docela dlouhá pauza, první velký lapač snů jsem vypletla na skautském táboře v roce 2020. Byl z přírodních materiálů: dřevěné korálky, jutový provázek a pera z krocanů, která jsem nacházela v jejich výběhu. Byl to okouzlující pohled, v té chvíli jsem se do tohoto magického předmětu zamilovala, konkrétně tedy do jeho vytváření a následnému předávávání novému majiteli. Stále se učím novým technikám vyplétání, aplikaci korálků nebo také práci s různými typy bavlnek. Vždy se ale nechám vést intuicí, která mi poradí, jaké materiály vybírat a pro koho lapač směřovat. Nechte se též vést svou intuicí, a vyberte si ten pravý lapač snů přímo pro Vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení