Lapače Snů

Kód: 3083/SOU 3083/VER Zvolte variantu
Tip
Neohodnoceno
Značka: Balonkar.cz
2 500 Kč 5 000 Kč od 2 500 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Dílnička / Workshop

Znáte lapače snů? Domorodí indiáni věřili, že chrání děti a domovy svých majitelů. V dnešní době zájem o tyto lapače roste a to i pro jejich velmi módní vzhled. Svůj lapač si můžete vyrobit v naší dílničce se zkušenou animátorkou Jitkou :))

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firemní dílničky
Že byste rádi tuhle zábavu dopřáli vašim kreativním zaměstnancům? Není problém, při samotné výrobě se lidé skvěle odreagují. Budou mít možnost poznat se v odlehčené atmosféře a dost možná k sobě budou mít o něco blíž. To vše se jim při další profesní spolupráci bude jistě hodit ;).

Vše potřebné na domluvené místo dovezeme a samozřejmě budeme s Vámi. Naše dílnička je nenáročná na prostor. Určitě se bez problémů vejde do vaší firmy, salónku nebo třeba na zahradu. Aby byly všechni spokojení a bylo možné se jim naplno věnovat, doporučujeme naší dílničku využít pro skupinky 4 - 5 na jednu animátorku. 

Jak to bude probíhat?
Celou dobu vám budeme k dispozici.
Nejdříve se společně přivítáme, poté si sednete k pracovním stolům a budete se moci věnovat vlastní tvorbě.  Svůj lapač si tak krok po kroku stvoříte k obrazu svému přesně podle vaší aktuální nálady. U nás stoprocentně platí to, že se fantazii meze nekladou, takže už stačí jen se k nám přihlásit.

Napište nám!
Do poptávky na emailovou adresu info@balonkar.cz uvádějte místo, odhadovaný počet hostů a časový rozsah. My vám rádi obratem zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Vceně je zahrnut veškerý potřebný materiál a naše animátorka. Dílna je určena pro osoby od 15 let.

Ceník:
Narozeninové a soukromé akce             2 500kč na hodinu
Veřejné a firemní akce                             5 000kč na hodinu

 

Animátorka Jitka

IMG_20200917_144242

Mé jméno je Jitka Vejtasová. Odjakživa mě lapače snů fascinovaly, vždy jsem alespoň jeden měla doma, a když jsem ho viděla u někoho jiného, hned jsem ho musela jít prozkoumat. Svůj první lapač snů jsem vytvořila, když mi bylo 13 let. To jsme v hodině pracovních činností dostali materiál, a já tak začala tvořit. Následovala docela dlouhá pauza, první velký lapač snů jsem vypletla na skautském táboře v roce 2020. Byl z přírodních materiálů: dřevěné korálky, jutový provázek a pera z krocanů, která jsem nacházela v jejich výběhu. Byl to okouzlující pohled, v té chvíli jsem se do tohoto magického předmětu zamilovala, konkrétně tedy do jeho vytváření a následnému předávávání novému majiteli. Stále se učím novým technikám vyplétání, aplikaci korálků nebo také práci s různými typy bavlnek. Vždy se ale nechám vést intuicí, která mi poradí, jaké materiály vybírat a pro koho lapač směřovat. Nechte se též vést svou intuicí, a vyberte si ten pravý lapač snů přímo pro Vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: