Fotostěna První narozeniny

Kód: 4545
Tip
Neohodnoceno
Značka: Balonkar.cz
10 000 Kč
Na dotaz (>5 ks)

Balónkový fotokoutek / zeď z balónků

Velká balónková dekorace je vhodná na všechny tipy akci a večírků. Dále třeba na svatby, firemní eventy, nebo třeba narozeniny.  Výzdobu můžeme vyrobit podle Vašich požadavků. Třeba v barvách firemního loga, nebo v decentních barvách třeba na svatbu. Výšku, délku, barevné kombinace - to vše si vyberete Vy. My už se postaráme o její zhotovení. Možnost doplnění všech možných menších dekorací, jako třeba formy vyplněné balónky ve tvaru písmen, číslic, nebo zvířecí hlavy.

Takováto dekorace vydrží v prostoru třeba i půl roku. Pokud je vystavena slunci a teplu, výdrž je výrazně kratší. Stojany a konstrukce na které je zeď z balónků postavena nejsou součástí objednávky. 

Všechny naše výtvory pro Vás vyrábíme ručně a s láskou.
Budeme se těšit na Vaši objednávku.
Michaela & Tomáš

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce a stojany nejsou součástí objednávky a je třeba na ně složit vratnou zálohu, ktera se při předání zpět vyplatí. Formy jako jsou čísla, písmena, nebo tvary také zapůjčíme, nebo je možnost koupě. Balónky jsou ekologické - v přírodě rozložitelné. Takováto dekorace vydrží v prostoru třeba i půl roku. Pokud je dekorace vystavena slunci a teplu, výdrž je výrazně kratší.

Všechny dekorace a výtvory vyrábíme ručně a s láskou.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: