Dílnička - Výroba odznáčků

Kód: 4640
Novinka Tip
1 hodnocení
Značka: Balonkar.cz
2 500 Kč
Na dotaz (>5 ks)

Dílnička - Výroba odznáčků s animátorkou nebo bez

Téměř všechny dětičky rádi něco tvoří a vyrábí

Linka už

Naše dílnička, kde si děti vyrobí svůj vlastní odznáček bude určitě krásné zpestření na oslavě, dni otevřených dveří, letním táboře, dní děti, nebo jakékoliv jiné akci.

Pro rezervaci volejte 775 555 230, nebo nám napište na info@balonkar.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Badge making workshop

Linka už
Pro koho je naše dílnička určena?

Pokud chcete výrobou slizu dětem zpestřit například rodinnou oslavu, promo akci, nebo třeba dětský den, pak vám vše potřebné na domluvené místo nejen dovezeme a samozřejmě budeme s Vámi. Naše dílnička je nenáročná na prostor.  Určitě se bez problémů vejde do vaší firmy, salónku nebo třeba na zahradu. Aby byly všechny děti spokojené a bylo možné se jim naplno věnovat, doporučujeme naší dílničku využít pro skupinky od 4 do 8 dětí.

Jak to probíhá?

Děti dostanou šablony, které si samy vybarví, nebo si namalují vlastní odznak. K dispozici jim bude hosteska, která následně odznáčky vylisuje. Tvořit může najednou až 5 dětí. Pro dospělé můžeme natisknout odznaky třeba s firemním logem, maskotem, či jakýkoliv produktem.

Veškerý materiál je v ceně pronájmu dodán. Děti si mohou svůj odznáček poté připnout na oblečení, batoh, nebo kamkoliv jinam a pyšnit se svým dílem.

Určitě na tuto zábavu budou rádi vzpomínat.

 DSC_6615_Whitchurch-and-Hengrove-Car-Boot-Badge-Making-Workshop-with-Ellen-Wilkinson-high-res-c-Ellen-Wilkinson-2017-newsite2017-11-17-17.07.10-550x443imgdownloader.com-20220716174401117558

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: