Buket - Narození dítěte 150 cm

Kód: 2892
Neohodnoceno
Značka: Balonkar.cz
3 000 Kč
Skladem (3 ks)

Konečně je tady s Vámi! To nádherné, malé a voňavé miminko. Asi jako každý milující rodič chcete pro své děťátko to nejlepší. Rádi Vám vyrobíme na oslavu příchodu miminka na svět dekoraci, která tuto jedinečnou událost krásně zpříjemní a podtrhne.


Zde můžete vidět ukázku dekorace, na které je ručně vyrobený čáp, balónky nafouknuté heliem, fóliový balónek ve tvaru láhve s textem, jméno z fóliových písmen a spousta zdobení z balónků.
Takto může Vaše dekorace vypadat, ale také nemusí. Náš zákazník - náš pán, takže Vám na toto téma zhotovíme cokoliv a jakkoliv. Pokud nechcete jméno, být tam nemusí. Kombinaci barev si také můžete vybrat jak se Vám zlíbí. Můžeme cokoliv přidat, nebo naopak ubrat. Fantazii se meze nekladou. 


Michaela & Tomáš

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava Narození mimča s čápem 

  • 1x fóliové číslo
    1x Postava zvířátko čáp s miminem
    1x Podstavec se zdobením
  • 1x Fóliový balónek dětská láhev 
  • Jméno oslavence
  • Létající balónky 

Do poznámky prosím uveďte, o jakou číslici máte zájem a zdali se jedná o kluka nebo holku. Dekoraci od nás dostáváte již v celku ručně vyrobenou. Nutná osobní doprava nebo po telefonické domluvě. 

Naše balónky jsou ekologicky šetrné - v přírodě rozložitelné. Takováto dekorace vydrží v prostoru třeba i půl roku. Pokud je dekorace vystavena slunci a teplu, výdrž je výrazně kratší. Budeme se těšit na Vaši objednávku a věříme, že naše dekorace pomůžou vytvořit o to hezčí vzpomínky, které Vám vždy vykouzlí úsměv na rtech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: