Sestava Superhrdina HULK

Kód: 2428
Neohodnoceno
Značka: Balonkar.cz
3 000 Kč
Skladem (3 ks)

HULK NIČIT! Další sestava, kterou jsme dělali pro 4letého milovníka superhrdinů Jsme rádi, že už lidé ví, že u nás seženou víc než jen pár balónků a mohou si dopřát opravdu to po čem touží :)) Celá balonková sestava Vám příjde již smontovaná :))

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava AVENGERS - HULK

1x Balónek Hulk 170cm
1x Zdobený podstavec s narozeninovým číslem
1x Balónková girlanda na zavěšení 1.5m dlouhá

Dekorace od nás dostanete již v celku (smontované :) 

Nutná osobní doprava nebo po telefonické domluvě. 

Nejsme obyčejný obchod. Jsme balónkoví umělci a proto Vám dokážeme poradit jako nikdo jiný. V obrázcích se můžete inspirovat, co s balónky děláme. Na žádost Vám připravíme dekoraci přesně pro Vás. Můžete se také podívat na naši nabídku hotových sestav. Dokážeme postavit vše. Stačí nám říct pro koho to bude a co má rád :) Se zbytkem Vám již poradíme a vymyslíme spolu nádhernou oslavu. Nezapomeňte ani na možnost mít nás přímo na Vaší oslavě s modelováním balónků od Balónkového krále Tomáše Okurka nebo to nejlepší malování na obličej od naší Míši.

 

Upozornění: Při vystavení modelací/balónků vyšším teplotám (letní slunce, topení, apod.) se může životnost snížit z týdnů až na minuty. Dle zákona také uvádíme, že modelace nejsou hračky a nejsou vhodné pro děti do 3 let.

Naše latexové balónky jsou 100% rozložitelné. V přírodě se rozkládají jako listí.
Pochází ze stromů gumovníku, který se nařezává a přírodní latex z něj po kapkách vytéká.
Jde o podobný způsob, jakým se v přírodě získává například javorový syrup.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení