Balónkový nápis HAPPY BIRTHDAY

Kód: 2805
Tip
1 hodnocení
Značka: GoDan
260 Kč
Skladem (>5 ks)

Chystáte narozeninovou oslavu o které oslavenec vůbec netuší? Rozhodně se neobejdete bez tématických balónků s nápisem Happy Birthday. S nimi to u vás bude vypadat na jedničku! Ať už je kamarádce přes dvacet, přes třicet a nebo chystáte oslavu vaší osmileté neteři - pastelový nápis z balónků potěší naprosto všechny.

Fóliový Nápis "HAPPY BIRTHDAY"
(Jednotlivá písmena jsou 35cm vysoká, NENAFOUKLÁ, k zavěšení)

Balónek je vhodný k plnění vzduchem, ovšem ne héliem - nelétají! Balónek vám rádi vzduchem za poplatek nafoukneme na naší brněnské pobočce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejsme obyčejný obchod. Jsme balónkoví umělci a proto Vám dokážeme poradit jako nikdo jiný. V obrázcích se můžete inspirovat, co s balónky děláme. Na žádost Vám připravíme dekoraci přesně pro Vás. Můžete se také podívat na naši nabídku hotových sestav. Dokážeme postavit vše. Stačí nám říct pro koho to bude a co má rád :) Se zbytkem Vám již poradíme a vymyslíme spolu nádhernou oslavu. Nezapomeňte ani na možnost mít nás přímo na Vaší oslavě s modelováním balónků od Balónkového krále Tomáše Okurka nebo to nejlepší malování na obličej od naší Míši. 

 

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: