Balónek Panenka

Kód: 3311
Neohodnoceno
600 Kč
Skladem (> 5 ks)

Balónková panenka, bude krásným dárkem pro děti, které si rády hrají s postavičkami.

Jedná se o 100% ekologické balónky z Kanady. Výtvor vydrží cca 2 měsíce. Panenka z balónků Vám přijde již sestavená. Celá modelace je prací našeho Balónkového Krále Tomáše Okurka, který neustále pracuje na tom, jak vše udělat co nejpevnější a nejhezčí.
A pokud si myslíte, že očička jsou samolepky, nemohli byste být dále od pravdy. Jakmile Tomáš dokončí sestavení, dostává zvířátko z balónků ruční malování od naší Míši. Jedné z TOP malířek na obličej na dětských oslavách v republice. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balónková Panenka

Postavičky z balónků jsou prací našeho Balónkového Krále Tomáše. Pečlivě s láskou ručně vyrobeno.
Anče od nás dostanete již v celku (smontovanou :) ) a s krásným ručním malováním.
Modelace obsahuje: 1ks balonek panenka
Velikost: cca 80cm
Materiál balónků: 100% ekologicky rozložitelný latex 
Životnost: vydrží průměrně 2 měsíce

 

Nejsme obyčejný obchod. Jsme balónkoví umělci a proto Vám dokážeme poradit jako nikdo jiný. V obrázcích se můžete inspirovat, co s balónky děláme. Na žádost Vám připravíme dekoraci přesně pro Vás. Můžete se také podívat na naši nabídku hotových sestav. Dokážeme postavit vše. Stačí nám říct pro koho to bude a co má rád :) Se zbytkem Vám již poradíme a vymyslíme spolu nádhernou oslavu. Nezapomeňte ani na možnost mít nás přímo na Vaší oslavě s modelováním balónků od Balónkového krále Tomáše Okurka nebo to nejlepší malování na obličej od naší Míši.

Upozornění: Při vystavení modelací/balónků vyšším teplotám (letní slunce, topení, apod.) se může životnost snížit z týdnů až na minuty. Dle zákona také uvádíme, že modelace nejsou hračky a nejsou vhodné pro děti do 3 let.

Naše latexové balónky jsou 100% rozložitelné. V přírodě se rozkládají jako listí.
Pochází ze stromů gumovníku, který se nařezává a přírodní latex z něj po kapkách vytéká.
Jde o podobný způsob, jakým se v přírodě získává například javorový syrup.