BABY SHOWER

1 položek celkem
balonky balonek balonkova balloon balloons narozeninove narozeniny party oslava frozen ledové království ubrousky kelímky napkins talířky oslava nápis set girlanda ozdoba girlandy výzdoba krtiny baby shower narozeni dite holka girl krest
Akce Novinka Tip
43 Kč
3462

 Baby shower (těhotenský večírek) i oslava k přivítání nového člena rodiny

Dodejte oslavě narození Vašeho miminka slavnostní ráz a neřešte špinavé nádobí. Postaráme se vám o papírové talířky, ubrousky, kelímky, tématické svíčky, ubrusy, girlandy na zavěšení a spousty dalších vychytávek.

Dodejte vaší baby shower slavnostní ráz a k výzdobě použijte balónky. V místnosti můžete zavěsit různé druhy balónků a nebo si od nás nechat vytvořit balónkovou girlandu či nafouknout buket s létajícími balonky se zprávami, jako je na příklad „It‘s a Girl“, „It‘s a Boy“ nebo něco neutrálnějšího, jako je například „Baby Shower“. Můžete také použít pastelove barvičky nebo balónková srdce s českými nápisy zde. Výzdobu můžete stylizovat do různých témat, jako jsou lesní zvířátka, princezny, auta. Víte-li pohlaví miminka je to jednoduché. Co na to říkáte? Pustíte se do pořádání oslavy bříška?

A nebojte se, působivé dekorace vám nemusí zabrat hodiny - proto jsme tady my! 

Ať už se jedná o oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou silvestrovskou párty, náš tým se vždy postará o slavnostní náladu kdekoliv a kdykoliv. Nachytejte inspiraci pro originální výzdobu zde nebo na našem instagramu, hosté budou koukat! 

2_61_62_4